Zippo Hand Warmer (12 Saat El Isıtıcısı)

  ₺0.00
  Tax included

  Uzun yıllar size arkadaşlık edecek mükemmel bir üründür.

  Color
  Quantity

  • SAFE AND QUICK CARGO (We work with the safest and fastest shipping companies for you) SAFE AND QUICK CARGO (We work with the safest and fastest shipping companies for you)
  • FREE SHIPPING (FREE SHIPPING on all orders throughout the current Turkey) FREE SHIPPING (FREE SHIPPING on all orders throughout the current Turkey)
  • CHANGE AND RETURN GUARANTEE (You can change and return the product you do not like within 14 days) CHANGE AND RETURN GUARANTEE (You can change and return the product you do not like within 14 days)

  Zippo Hand Warmer (12 Saat El Isıtıcısı)

  Outdoor severler daima odaklanmıştır. Avlanmak, balık tutmak, kamp yapmak ya da sevdiklerinizle sadece soğuk saatlerin keyfini çıkarmak olsun, soğuk eller gibi dikkati dağıtan şeyleri düşünmeyin. Zippo'nun el ısıtıcıları için yeni ve geliştirilmiş dolum işlemi sizi oyunda tutar! Isıtıcıyı doldurun. Brülörü yakın. Bitti! Elleriniz ve parmaklarınız için 12 saate kadar ısı. Şimdi dışarıda kaldığınız yerden devam edin. Kolay Dolum Teknolojisi Geliştirilmiş Dolum Sistemi, Dökülmeleri Azaltmaya Yardımcı Olur Soğuk Hava Etkinlikleri İçin Mükemmel Alevsiz Mükemmel Sıcaklık Sağlam ve Dayanıklı Metal Konstrüksiyon Defalarca Doldurulabilir - Çevre Dostu ve Tekrar kullanılabilir Doldurulabilir El Isıtıcı Değiştirme Brülörü mevcuttur

  Boyut - Genişlik: 75 mm Yükseklik: 100 mm Kalınlık:15 Ağırlık:62gr

  Data sheet

  Name of the product
  Zippo Hand Warmer (12 Saat El Isıtıcısı)
  Packaging
  Presented in special Zippo logo box
  Yakıt
  Zippo premium benzini ile çalışır
  Satıldığı Bölge
  İstanbul Şişli
  Teslimat Süresi
  Satışı sadece mağazamızda yapılmaktadır detaylı bilgi: (0212) 231 45 24
  chat Comments (0)