Cohiba 3 Bıçak Puro Makası Gold

  ₺290.00
  Tax included
  Color
  Quantity
  Out-of-Stock

  • SAFE AND QUICK CARGO (We work with the safest and fastest shipping companies for you) SAFE AND QUICK CARGO (We work with the safest and fastest shipping companies for you)
  • FREE SHIPPING (FREE SHIPPING on all orders throughout the current Turkey) FREE SHIPPING (FREE SHIPPING on all orders throughout the current Turkey)
  • CHANGE AND RETURN GUARANTEE (You can change and return the product you do not like within 14 days) CHANGE AND RETURN GUARANTEE (You can change and return the product you do not like within 14 days)

  Özellikle büyük purolar için dizayn edilmiştir. Boyutları:  133mm x 58mm Ağırlığı:  80g Delik çapı: 22mm Malzeme: Paslanmaz çelik Lazer ile bilenmiş bıçak kullanılmıştır. Metal gövdeye sahiptir. Emniyetli kullanım için yeterince açılınca, stoper bıçağı durdurur.

  CH0072067

  Data sheet

  Name of the product
  Cohiba 3 Bıçak Puro Makası Gold
  Satıldığı Bölge
  İstanbul Şişli
  Kargo Ücreti
  Ücretsiz Kargo
  Cargo Companies
  Aras Kargo
  Teslimat Süresi
  Saat 15:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.Teslimat süresi İstanbul için 1 gün, diğer iller için mesafeden asılı olarak ortalama 1 - 3 iş günüdür.
  Banka Havalesi ile Ödeme
  Ödemeyi destek@demirlertobacco.com e-maili ile size ulaştıracağımız listeden seçeceğiniz bir banka hesabına Havale veya EFT ile yapabilirsiniz.
  New product
  chat Comments (0)